Adrenalin

Stále větší oblibě návštěvníků hor se těší adrenalinové sporty. V našm penzionu Vám kromě ubytování na horách nabízíme také zajištění nejrozmanitějších sdrenalinových aktivit, kdy si budete moci v naprostém bezpečí sáhnout za hranice reality! V nedalekém Adventure parku jsme Vám připraveni zajistit tyto adrenalinové aktivity:

Přemostění - scéna jako vyšitá z akčního filmu, bezpečne připoutáni v sedáku se vrháte do hlubiny propasti a v mžiku nabíráte obrovskou rychlost, nad Vámi sviští kladka po napnutém ocelovém laně a Vy máte pocit, že letíte... V zápětí bezpečně přistanete na druhé straně.

Obří houpačka - Na jedné z největších houpaček v Evropě zažijete vzručující zážitky kdy se stav beztíže střídá s hlubokým přetížením...

Jákobův žebřík - pocity horolezců ve výškách, to je to co zažijete při této atrakci kterou jsou Vám připraveni dopřát vyškolení instruktoři.

Vertikální sít s kladinou - přacházíte kladinu zavěšenou ve výšce 13ti metrů bez jediné opory avšak 100% bezpečně - velmi nešední zážitek!

Bungeetrampolína - zde si můžete vyzkoušet nejrůznější akrobatické prvky bez rizika pádu a v naprosém bezpečí...

Více na adrenalinové sporty